CLEAMEN 442

CLEAMEN 442

CLEAMEN 442 na podlahy kyselé

123,10 Kč s DPH

Výrobce: Cormen

 Výrobek je určen výhradně pro profesionální použití.   Produkt nelze poslat dopravní službou TopTrans ani zásilkovnou. Možný pouze osobní odběr nebo náš rozvoz.   CLEAMEN 442 na podlahy kyselé 1 l - koncentrovaný nepěnivý prostředek určený k ředění na tvrdé povrchy odolné kyselinám jako jsou keramické a žulové plochy. Je vhodný na postavení úklid kde dosahuje vynikajících výsledků hned po prvním použití.Účinně působí na cementové zbytky, hlinky po malování,cementové závoje, hořečnaté a minerální usazeniny - rez a vodní či močový kámen. Poradí si s reliéfní – protiskluznou dlažbou a vyšlapanými cestičkami v broušených dlažbách.
Nepoužívat v kombinaci s výrobky na bázi aktivního chlóru. Nepoužívat na materiály obsahující vápno nebo jiné nekyselinovzdorné materiály jako např. mramor, travertin, granit apod. Aplikace může způsobit mírné zesvětlení spárů. Předejděte dlouhodobému kontaktu s nerezovými kovy. Nepoužívat na dřevěný a dýhovaný nábytek.
 Povrch nejdříve navlhčíme, a poté aplikujeme rozředěný roztok podle míry znečištění mopem nebo strojně. Po odstranění nečistot je nutné povrch několikrát omýt čistou vodou a mopem. V případě běžných úklidů je vhodné povrch zneutralizovat lehkým postřikem z tlakového rozprašovače Cleamenem 110 a vyleštit mikrovláknovým mopem.
Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.
Dodatečné údaje: EUH208 Obsahuje P10 - Směs přírodních a syntetických vonných látek. Může vyvolat alergickou reakci.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení