Extrakční čištění

stroj NILCO 1500

stroj NILCO 1500

Extrakční čištění probíhá strojem NILCO 1500, který má tlak trysek 4 bary a tím pádem je čištění kvalitnější než u konkurence běžně použivající stroje s tlakem 1 bar.

K čištění čalounění se používá nástavec na čištění a ten má jednu trysku a dokonale odvádí propranou vodu. Většinou je třeba některá místa přeprat několikrát, aby se dosáhlo co nejlepších výsledků.

Práce samotná probíhá nejprve nástřikem roztoku, kde extrémě znečištěná místa se drhnou, pokud to materiál dovolí. Poté probíhá první praní s roztokem ve vodní lázni (může jich následovat více). Jako poslední probíhá praní čistou vodou. Občas mohou vystoupit jiné starší skvrny (pokud sedačka nebyla dlouho čištěna nebo se použil málo výkonný stroj)

 

Mimo jiné vlastníme i stroj SABRINA SW 15 má tlak 4 bary na trysce (bežná konkurence Karcher 1bar).

Cena se pohybuje od 1.200,- do 3.000,- Kč podle zašpinění (vzor běžné sedačky):

varianta jedna - 1x projetí prostředkem a 1x čistou vodou - 1.200,- Kč

varianta dva  - 2x prostředkem a 1x čistou vodou - 1.560,- Kč

varianta tři - 3x prostředkem a 2x čistou vodou -2.040,- Kč

Varianta čtyři - 4x prostředkem a 2x čistou vodou - 2.400,- Kč

Stupeň znečištění sice vidíme hned po projetí ale u neudržovaných sedaček se stává, že skvrny které tam původně nebyly po uschnutí vystoupí a ty co tam byly jsme vyčistili.

Vždy to radím zákazníkům ale někteří si říci nedají.

U variant jedna a dva se to občas stane.

U varianty čtyři se nám to ještě nestalo.

FM 43f

FM 43f

Tento jednokoutoučový stroj dokáže vhodným prostředkem vyčistit hodně zašlé koberce. Nejprve se koberec vysaje vysavačem s klepací hlavou, pote jednokoutoučovým strojem důkladně vyčistí a následně propere extraktorem.

Přihlášení